bannerbanner
5 بهترین کاپشن برای شیک جلوه دادن شما (چگونه بپوشید و کجا بخرید)

5 بهترین کاپشن برای شیک جلوه دادن شما (چگونه بپوشید و کجا بخرید)

date 1402/06/11 show comments 0 دیدگاه

5/5 - (4 امتیاز)

انواع بسیاری از کاپشن ‌ها برای آقایان وجود دارد و (به نظر ما) اینها بهترین کاپشن ‌ها برای مردان هستند که قطعاً می‌خواهید در سال 2024 درباره آنها بدانید.

دیورسومد به طور گسترده در مورد انواع مختلف تولیدی کاپشن مردانه نوشته است، یعنی دو سبک کلاسیک، کاپشن  کاپشن مردانه.

در این مقاله 5 بهترین کاپشن  پاییزی و زمستانی مردانه، نحوه پوشیدن آن‌ها (راهنمای سبک) و جایی که می‌توانید آنها را با قیمت‌های مختلف بخرید را بررسی می‌کنم.

  1. کاپشن خلبانی

قدمت این کاپشن خلبانی به دهه 1950 برمی گردد و ریشه های خود را محکم در ارتش اروپا و ایالات متحده نشان می دهد .انواع مختلفی از کاپشن خلبانی وجود دارد، از کاپشن  نامه نگار که در بین نوجوانان دبیرستانی محبوب است تا کاپشن خلبانی دانشگاه بیسبال. سپس البته کاپشن خلبانی نمادین صنایع آلفا وجود دارد .این کاپشن  ها معمولاً با یقه آجدار، کمربند و سرآستین متمایز می شوند. امروزه کاپشن  بمب افکن یکی از نمادین ترین مد در فرهنگ پاپ است که توسط افراد مشهور، ورزشکاران و غیرنظامیان معمولی پوشیده می شود.

کاپشن خلبانی یکی از محبوب‌ترین کاپشن ‌های مردانه است و برای فصل‌های بهار و پاییز که خیلی گرم یا سرد نیست مناسب‌تر است.به نظر من یک کاپشن خلبانی نباید خیلی گشاد یا گشاد باشد. مطمئناً می توانید یک یا دو تکه ( تی شرت و گرمکن یا هودی) را در زیر لایه لایه کنید، اما هر چیزی بیشتر از این حجم زیادی را اضافه می کند.

علاوه بر این، یک کاپشن خلبانی جیر یا پشمی می تواند با ظاهر ورزشی تک رنگ کار کند . یا ظاهری کمی شیکاپشن ر، به عنوان مثال، روی یک دکمه پایین و کاپشن  یقه خدمه.و در نهایت، لباس‌های کاپشن  بمب‌افکن به سمت غیررسمی تکیه می‌کنند و با شلوار کاپشن  تیره و دوخت، عالی به نظر می‌رسند . این بررسی از کاپشن خلبانی سبک وزن Everlane را بررسی کنید .

  1. کاپشن چرم

یک کاپشن  چرمی جزء تمام کاپشن های این لیست است. کاپشن  چرمی موتورسیکلت (یا دوچرخه‌سواری) به‌ویژه هر چه که می‌شود، یک کاپشن  چرمی است. این یکی از آن نوع کاپشن ‌هایی است که وقتی با اطمینان در می‌آیند، مطمئناً حال و هوای پسر بد جیمز دین را با دوچرخه یا بدون دوچرخه هدایت می‌کند. علاوه بر کاپشن  موتور سیکلت، انواع کاپشن  های مسابقه ای و بمب افکن نیز وجود دارد. و اگر به اندازه کافی ضخیم باشد، می تواند به عنوان یک کاپشن  گرم زمستانی استفاده شود.

آیا مردان باید کاپشن  چرم بپوشند؟

زیبایی کاپشن های چرمی در انواع مختلف آن است. به احتمال زیاد شما می توانید سبکی را انتخاب کنید که با زیبایی شناسی شما همخوانی داشته باشد.کاپشن های موتورسیکلت که معمولاً به رنگ مشکی هستند را می توان در رنگ قهوه ای نیز یافت. با یک کاپشن  دوچرخه سواری مشکی، می خواهید بقیه ظاهر خود را تیره نگه دارید. یک لباس کاملا مشکی، از بالا تا پایین، همه چیز را معمولی و ساده نگه می‌دارد. در همین حال، یک کاپشن  چرمی قهوه‌ای برای پوشاندن دکمه‌ها و کراوات بهترین گزینه است. حتی با این حال، اینها ظاهرهای ژولیده با ظرافت و مردانگی کامل هستند. پاسخ قطعاً بله است.

  1. کاپشن کاپشن

کاپشن  کاپشن  که کاپشن  کاپشن  و کاپشن  کامیون نیز نامیده می شود (که توسط Levi’s محبوب شده است) یک سبک کلاسیک است که از اواخر قرن نوزدهم وجود داشته است.این کالای قدیمی از آن زمان به یک قطعه نمادین در مد آمریکایی تبدیل شده است. اگر کسی به شما می‌گوید که کاپشن ‌های کاپشن  شیک نیستند، اشتباه می‌کنند زیرا کاپشن  کاپشن  یک سبک ژاکاپشن  جاودانه است.چه شستشوی تیره، چه شستشوی متوسط ​​یا روشن با محو رنگ‌های قدیمی، کاپشن  کاپشن  نه تنها در مد آمریکایی، بلکه در سرتاسر جهان به عنوان یکی از لوازم همیشگی باقی می‌ماند.

کاپشن  کاپشن  مورد علاقه پاییزی است زیرا ذاتاً غیررسمی است و با لباس‌های آرام و شلوار عالی به نظر می‌رسد، اما به‌عنوان مثال با یقه‌ی یقه‌پوش یا کراوات نیز عالی به نظر می‌رسد. همچنین یکی از ژاکاپشن  های تابستانی مورد علاقه من است زیرا طیف گسترده ای از سایه های تیره تا روشن دارد.

کاپشن  روی کاپشن  البته حرکاپشن  جسورانه ای است، اما می توان آن را انجام داد. اطمینان حاصل کنید که کنتراست کافی بین سایه‌های کاپشن  وجود دارد تا از فضای کوهستانی بروکبک جلوگیری کنید، یا اگر می‌خواهید با سایه‌های کاپشن  هماهنگ شوید، از لباس‌های تیره‌تر و تناسب باریک استفاده کنید، زیرا زیبایی آن بیشتر به نظر می‌رسد. من احساس می کنم که کاپشن  شستشوی سبک روی کاپشن  واقعا چسبنده به نظر می رسد.

یکی دیگر از ظاهر عالی کاپشن  جین، ست کردن آن با هودی و شلوار جین است تا حالتی جوان‌تر و دوست‌داشتنی داشته باشید.

در نهایت، کاپشن ‌های جین در فصل زمستان به‌عنوان یک لایه میانی بسیار عالی عمل می‌کنند و زیر لباس‌های بیرونی مانند پارکا یا کاپشن ی که به اندازه کافی جادار هستند پوشیده می‌شوند تا به راحتی زیر آن قرار بگیرند.

  1. کاپشن هرینگتون

کاپشن  هرینگتون که با نام بلوزون نیز شناخته می شود و در ابتدا باراکوتا G9 نامیده می شد، توسط الویس پریسلی در اواخر دهه 1950 رایج شد.این یک کاپشن  سبک وزن و تا کمر ساخته شده از پنبه، پلی استر، ترکیب پشم یا جیر است. یکی از ویژگی های متمایز کت هرینگتون، جیب های شیب دار و آستر طرح دار تارتان/شطرنجی آن است.زیتونی و به خصوص سرمه ای، دو رنگ مورد علاقه من برای کت هرینگتون هستند.

این اصلی ترین لباس مردانه دست کم گرفته شده شاید مورد علاقه من از 5 نوع کت در این مقاله باشد. من آن را بسیار دوست دارم زیرا معمولی، سبک وزن و فقط فوق العاده شیک است.به راحتی می توانید یک کاپشن  هرینگتون را با همه چیز از کفش های کتانی معمولی گرفته تا چکمه های ناهموار بپوشید . آن را روی یک پیراهن دکمه دار، پولو یا کاپشن  بپوشانید. زمانی که با کراوات ست می شود به همان اندازه مناسب است.در فصل بهار و پاییز، حتی در فصل زمستان ، نمی توانید با یک کاپشن  هرینگتون اشتباه کنید .

5 بهترین کاپشن برای شیک جلوه دادن شما (چگونه بپوشید و کجا بخرید)

  1. کاپشن فیلد

کاپشن صحرایی M-65 یک تجهیزات نظامی استاندارد است که از M-51 ساخته شده است. دارای جیب های چندگانه، رنگ سبز زیتونی است و برای جنگ طراحی شده است. این توسط سربازان آمریکایی در ویتنام به آرنولد شوارتزنگر در صفحه نمایش بزرگ پوشیده شده است.این کاپشن  نظامی نمادین دارای نکات مهم کاربردی، نکات میراثی و البته نکات سبک است. با طراحی جاودانه و قدیمی، این کاپشن  درست مانند شلوار جین آبی آمریکایی است

آخرین، اما نه کم اهمیت، کاپشن  میدانی تنها سبک کت در این لیست است که کمی طولانی تر است. تمام انواع دیگر کاپشن  ها برای زیبایی مدرن و غیررسمی بسیار کوتاه تراشیده شده اند، در حالی که کاپشن  صحرایی، در حالی که هنوز کژوال است، به طور قابل توجهی یک کاپشن  ناهموار است.زیبایی‌شناسی غیررسمی، گشاد و آزاد کت فیلد، ترکیب‌های لایه‌بندی بی‌پایانی را می‌طلبد. آن را روی یک کاپشن  هودی یا کاپشن  کش باف پشمی ضخیم بپوشید. یا آن را با یک ترکیب دکمه دار و کراوات بپوشانید.علاوه بر این، می‌توانید با انداختن یک روسری محکم روی لایه‌ها انباشته کنید یا حرکت غیرمنتظره‌ای را انجام دهید که پیراهن خود را دور کمرتان بپیچید. کاپشن  صحرایی هرگز اینقدر غیرنظامی به نظر نمی رسید.

منبع: تولیدی کاپشن مردانه

دیدگاه‌های مطلب